British Airways vine cu 25% reducere pentru America de Nord și Canada

1 133

Noul an ar putea începe cu un nou obiectiv – să vedeți lumea. Tot mai multe companii aeriene anunţă promoţii tentante pentru diferite destinaţii. Astăzi a venit rândul companiei British Airways să anunţe o promoţie interesantă şi cu preţuri accesibile pentru mii de zboruri în întreaga lume. Ieşiţi din zona de confort şi bucuraţi-vă de o nouă aventură, reveniţi într-un loc drag, hoinăriţi prin cele mai frumoase oraşe sau încumetaţi-vă să porniţi spre o destinaţie aflată la mare distanţă! Iată un obiectiv pentru noul an pe care chiar merită să îl puneţi în aplicare!

Pentru destinații din America de Nord și Canada, compania vine cu o reduceri de până la 25% pentru bilete în cabinele World Traveller (economic), World Traveller Plus (economic superior) și Club World (business). Oferta este valabilă până pe 11 februarie, pentru călătorii ce vor avea loc până pe 15 iunie 2014.

DestinaţiiPreţuri cu toate taxele incluse (EUR) World Traveller (economic)Preţuri cu toate taxele incluse (EUR) World Traveller Plus (economic superior)Preţuri cu toate taxele incluse (EUR) Club World (business)
Boston7539801918
Chicago61610771881
Phoenix75711191731
Houston68510692211
Las Vegas80411152856
Los Angeles66011222098
Miami68010402256
Calgary6639332620
Montreal6018612108
Toronto5478612108
New York59110021761
Philadelphia72910271911
San Francisco78610922811
Washington58110101963

Tarifele nu sunt extraordinare, dar sunt decente. Am văzut oferte şi mai bune, însă fiecare companie are propria strategie. Aşa că dacă vedeţi un preţ bun, profitaţi!

S-ar putea sa-ti placa si
1 comentariu
  1. […] călătoriile visate cu tarife speciale. După TAROM, KLM, Turkish Airlines, TAP Portugal şi British Airways, a venit rândul transportatorului Qatar Airways să anunţe 3 zile de reduceri către 130 […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Translate »